اکسچنج

خرید و فروش سریع و آسان بیتکوین و ارزهای دیجیتال

خرید و فروش سریع و آسان بیتکوین و ارزهای دیجیتال

پرداختی
short nameبیتکوین
بیشترین مقدار
دریافتی
قیمت فروش هر واحد 0
مقدار سفارش شماBTC 1
کارمزد 0
خالص دریافتی شما 0
جمع هزینهBTC 1

برای انجام معامله ابتدا باید وارد شوید.

سوالات متداول

پس از ورود به ‌حساب کاربری خود، با رفتن به صفحه کیف پول و انتخاب ریال، روی گزینه «واریز» کلیک کنید، کارت‌بانکی خود را انتخاب و با اتصال به درگاه پرداخت بانکی می‌توانید کیف پول خود را شارژ کنید. لازم به ذکر است برای تعریف کارت بانکی در حساب کاربری، باید «احراز هویت» کرده باشید و واریز باید از کارت بانکی شخصِ احراز هویت‌شده انجام شود. حداقل مقدار واریز 100،000 تومان است. همچنین شما می‌توانید در صفحه اکسچنج با کلیک روی گزینه «افزایش موجودی»، نسبت‌به واریز تومان به حساب خود اقدام کنید.

برای هر مقدار از رمز ارز درخواستی مبلغ 0.02 درصد کارمزد از حساب کسر می شود. در قسمت پایین صفحه اکسچنج نیز جزییات کارمزد سفارش و شبکه قابل مشاهده است.

اکسچنج یک سرویس مبادله مستقیم و بی واسطه در دیدکس است که از طریق آن قادر خواهید بود انواع رمز ارز خود را به تومان یا رمز ارز دیگر تبدیل کنید. در این نوع سرویس بنا به قیمت تعیین شده دیدکس، شما رمزارز مورد نظر خود را و مقدار را جهت پرداخت در باکس مربوطه انتخاب کرده و در باکس مقابل نوع رمزارز جهت دریافت را انتخاب می‌کنید. ما به ازای این تبدیل و کارمزد مربوطه به تومان و یا هر رمز ارز دیگر به شما نمایش داده می‌شود. پرداختی شما همان واحد رمزارزی است که شما قصد خرید یا فروش آن را دارید. دریافتی شما همان واحدی رمزارزی است که شما قصد تبدیل پرداختی خود را به آن دارید.

مشخصات واریز و برداشت نیز از طریق منوی بالای صفحه، در حساب کاربری قابل دسترس است. در صفحه حساب کاربری در سمت راست، با کلیک روی «تاریخچه تراکنش‌ها»، می­توانید مشخصات تراکنش خود اعم از شناسه هش، شناسه تراکنش و تاریخ را مشاهده کنید. همچنین شما می­توانید تاریخچه سفارشات خود را در صفحه حساب کاربری ببینید.

پس از ورود به‌حساب کاربری، با رفتن به صفحه کیف پول، می‌توانید موجودی رمزارزهای خود را مشاهده کنید. همچنین مشاهده کلیه دارایی‌هایی‌تان، با کلیک روی نام‌تان که در گوشه سمت راست صفحه قرار دارد، امکان‌پذیر است.

بیت کوین، دای، اتریوم، لینک، میکر، تتر، آوه، کاردانو، الگورند، بیت کوین کش، بایننس کوین، چیلیز، دش، دوج کوین، پولکادات، لایت کوین، ترون، یونی سواپ، استلار و ریپل، رمز ارزهایی هستند که دیدکس از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. رمزارزهای دیگر نیز به تدریج به این لیست اضافه خواهند شد.

Didex logo