درباره ما

درباره دیدکس

بیش از 12 سال از تولد اولین رمزارز دنیا می‌گذرد. از آن‌زمان تا امروز، رمزارزها و فناوری‌های مرتبط، از جمله بلاک‌چین، گسترش بیش‌تری پیدا کرده‌اند. به موازات این روند، جامعه جهانی شاهدِ تمایل روزافزون به تبادل و سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال بوده است. در این‌سال‌ها، فعالان اقتصادی ایرانی هم پابه‌پای دنیا در فناوری بلاکچین پیش آمده‌اند.

دیدکس؛ از اروپا تا ایران!

شرکت “Didex” ثبت شده در اتحادیه اروپا، دارای مجوز عملیاتی “Financial & virtual currency service” برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایرانی، پلتفرم “didex.ir” را به‌عنوانِ نماینده انحصاری خود، معرفی نموده است.
دیدکس ایران تصمیم دارد با پلتفرمی پیشرفته و جامع مبتنی بر فناوری بلاکچین، خدمات و محصولات متنوعِ این بازار را، با حضور مشتریان بین المللی (از شرق آسیا تا اروپا) به‌سهولت و مبتنی بر قوانین و مقررات داخلی، به هموطنان عزیز ارائه نماید.
پلتفرم پیشرفته دیدکس، به‌روز، سریع و تسهیل‌کننده انجام هر نوع فعالیت مالی در حوزه رمزارزهاست. این پلتفرم به دلیل فعالیت تجاری در جامعه جهانی، هزینه‌ها را کاهش داده و معاملات را ایمن می‌کند.آگاه‌سازی و انتشار اطلاعات لازم، برای ایجاد پیوند میانِ ایرانی‌ها با جهان در حوزه کریپتوکارنسی مهم‌ترین رسالت تیم دیدکس است.
ما در دیدکس به پشتوانه دانش و توانمندی تیم خود، چشم‌انداز و آینده روشنی، برای دست‌یابی به اهداف متعالی سازمانی و ملی پیش روی خود متصور هستیم.

Didex logo